katse

Meist

Rockstick Production on videoproduktsiooni ettevõte, mis tegeleb üritustest otseülekannete ja maineklippide tootmisega ning muusikavideode tegemisega. Meie meeskond koosneb professionaalsetest tele-, meedia- ja IT-inimestest. Kvaliteetsete tavalahenduste pakkumise kõrval oleme avatud ka julgetele ning originaalsetele ideedele.

Kristen Kivistik – produtsent/režissöör

Kristen Kivistik on noor ja talendikas “Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi” audiovisuaalse meedia tudeng, kes on Rockstick Production’i üheks loojaks. Kristeni tegevus spordi juures nii sportlase, võistluste korraldaja kui meediajuhina on varustanud teda matsaka kogemustepagasiga, mis võimaldab pakkuda ürituste kajastamisel parimaid lahendusi. Otseülekannete tehnilise produtsendina tunneb Kristen end nagu kala vees, samaväärselt suudab ta vägesid juhatada režiipuldi tagant. Tema portfooliosse kuuluvad mitmete rahvusvaheliste spordivõistluste kajastused, millest kõige olulisemaks tuleb pidada 2015. aasta augustis tehtud otseülekannet jalgrattasõidu Euroopa meistrivõistlustelt. Režissöörina on Kristen tegutsenud hulgal mitmekaamera-kontsertsalvestustel ja meelelahutussündmuste otseülekannetel.

Evelyn Saks – produtsent

Evelyn Saks, Rockstick Production’i värskeim liige, on andekas produtsent ja hea suhtleja. Ta tegutseb kiirelt, on projektide teostamisel professionaalne, kliendisõbralik ning leidlik. Evelyni hoole all saab murest rõõm ning tema ette kerkinud probleemid muutuvad peagi lahendusteks. Oma noorusele vaatamata on ta jõudnud juba ametis olla Euroopa Innovatsiooniakadeemia meediajuhina ning teinud koostööd selliste Eesti muusikamaastiku staaridega nagu Karl-Erik Taukar, Jaagup Kreem, Uku Suviste, Wild Disease ning Põhja-Tallinn. Evelyni produtseeritud muusikavideod on kogunud internetiavarustes sadu tuhandeid vaatamisi ning saanud eetriaega teleekraanil. Rockstick Production’i suurte otseülekannete ajal tagab Evelyn toimiva võttegraafiku ja kannab hoolt tiimi heaolu eest, mis on üheks olulisemaks komponendiks suurepärase lõpptulemuse saavutamisel.